Aktuální volná pracovní místa:

ZAHRADNICE – nástup možný od 01.03.2019 , lze i na částečný úvazek

Milujete zahradu a rostliny a máte chuť pracovat třeba i na částečný úvazek v moderním zahradnictví plném krásných rostlin ?
Jste flexibilní a chcete si přivydělat prací, která je pro vás koníčkem ? Pokud ano, tak je tato nabídka určena pro Vás !

Náplň práce:

ošetřování a střih rostlin, přesazování rostlin
údržba zahrady, zálivka rostlin
příjem a označení rostlin
aplikace ochranných prostředků proti chorobám a škůdcům rostlin

Požadavky:

nabídka práce vhodná také pro maminky na MD nebo pro důchodkyně, které milují práci v zahradě a chybí jim kontakt
s přírodou
vzdělání v oboru není podmínkou
orientace v základním sortimentu rostlin
dovednosti v oblasti zahradnictví, ochrany rostlin výhodou
komunikativní schopnosti, příjemné vystupování
smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro povinnost
zájem o obor zahradnictví

V případě zájmu nám zašli Tvůj životopis na info@zcstrakovo.cz

FLORISTKA / ZAHRADNICE – nástup možný od 01.03.2019 , práce na plný úvazek

vazba květin, svatební, dárkové a smuteční vazby, aranžování z přírodních materiálů

péče o řezané, pokojové a venkovní rostliny

spolupráce na marketingových aktivitách ZC, ( příprava akcí – prodejní výstavy, svatby, oslavy atd. )

prodej a výroba floristických výrobků a doplňků zboží, obsluha pokladny

komunikace se zákazníky ZC

nabídka a prodej rostlin, zahradních výrobků a doplňkového zboží

Požadavky:

nabídka práce je vhodná pro budoucí absolventy středních nebo vysokých škol

vzdělání v oboru, ale není podmínkou, vítáni jsou také absolventi uměleckých SŠ

možnost realizace a uplatnění nápadů, zájem o květiny a rostliny – s citem pro krásu a estetiku

schopnost přinášet nové nápady, kreativita

základní znalosti práce na PC – obsluha pokladny,

aktivní řidič ( ŘP sk. B )

orientace v základním sortimentu rostlin, technickém a dekoračním materiálu

dovednosti v oblasti zahradnictví a floristiky, ochrany rostlin výhodou

komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, schopnost empatie

smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro povinnost, sociální cítění

zájem o obor a osobní rozvoj v oboru