Aktuální volné pracovní místo:

Práce na plný úvazek

Náplň práce:

vazba květin, svatební, dárkové a smuteční vazby, aranžování z přírodních materiálů

péče o řezané, pokojové a venkovní rostliny

spolupráce na marketingových aktivitách ZC, ( příprava akcí – prodejní výstavy, svatby, oslavy atd. )

aplikace ochranných prostředků proti chorobám a škůdcům rostlin

prodej a výroba floristických výrobků a doplňků zboží, obsluha pokladny

komunikace se zákazníky ZC

nabídka a prodej rostlin, zahradních výrobků a doplňkového zboží

Požadavky:

nabídka práce je vhodná pro budoucí absolventy středních nebo vysokých škol

vzdělání v oboru, ale není podmínkou, vítáni jsou také absolventi uměleckých SŠ

možnost realizace a uplatnění nápadů, zájem o květiny a rostliny – s citem pro krásu a estetiku

schopnost přinášet nové nápady, kreativita

základní znalosti práce na PC – obsluha pokladny,

aktivní řidič ( ŘP sk. B )

orientace v základním sortimentu rostlin, technickém a dekoračním materiálu

dovednosti v oblasti zahradnictví a floristiky, ochrany rostlin výhodou

komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, schopnost empatie

smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro povinnost, sociální cítění

zájem o obor a osobní rozvoj v oboru

V případě zájmu nám zašli Tvůj životopis na info@zcstrakovo.cz