Novinky

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat naši rubriku „Novinky“, kde se jako první dozvíte o připravovaných novinkách zahradního centra, plánovaných akcích a nových produktech, které nabízíme v našem zahradnictví.

Minikeřová růže LillyRose 'Wonder'

Představujeme Vám další vynikající novinku tohoto roku, vyšlechtěnou japonským pěstitelem. Poprvé byla LillyRose uvedena na trh v roce 2017. LillyRose ‚WONDER 5‘ je hustě rozvětvená malá keřová růže, která kvete od poloviny května. Rostlina je všestranná a cítí se dobře jak na balkoně, terase ale také v zahradě. Upřednostňuje slunečné místo s půdou bohatou na živiny. LillyRose je extrémně odolná proti nemocem, které jsou typické pro růže, jako je plíseň, růžová rez nebo černá skvrnitost listů růží. Chemická ochrana na zahradě není nutná.

Nejkrásnější růže světa Kordes®

Novinka 2018 - nejkrásnější růže světa Kordes® - terasové a balkonové růže v designovém 9l obalu.

Hydrangea macrophylla Forever & Ever®

Další novinkou našeho zahradnictví je vyšlechtěný druh hortenzie Forever&Ever®, která kvete na dvouletých i na nových výhonech. Konečně budete mít ve své zahradě krásně kvetoucí hortenzie, protože o své květy ani po zmrzlých nepřijdete.

Rhododendron micranthum

Novinkou jménem Rhododendron ‚Bloombux‘ ® bylo vytvořeno umělecké dílo, díky kterému získali tvůrci zahrad stálezeleného, dobře tvarovatelného a v květu jemně růžového společníka.