Novinky

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat naši rubriku “Novinky”, kde se jako první dozvíte o připravovaných novinkách zahradního centra, plánovaných akcích a nových produktech, které nabízíme v našem zahradnictví.

Co všechno byste měli vědět o podzimní zahradě, aby vás nic nepřekvapilo

Podzim se pomalu blíží, ale věřte, že zahrada na podzim může být stejně krásná jako přes jarní sezónu. Možná jste to nevěděli, ale existuje mnoho druhů rostlin, které bez problému můžete vysadit na podzimní zahradu.

Růže Kordes jsou dokonale vyšlechtěné a představují naprostou špičku mezi růžemi

Růže Kordes představují nejkrásnější růže, které můžete na své zahradě mít. Známé jsou po celém světě. Setkat se s nimi můžete také pod názvem „Kordes Rosen“. A proč jsou nejkrásnější růže Kordes? Jednoduše proto, že firma W. Kordes Söhne se stará o to, aby šlechtění vedlo ke krásným plným květům.

Hortenzie Forever&Ever® je výbornou volbou na vaši zahradu

Zařadili jsme pro vás do nabídky jedinečně vyšlechtěnou hortenzii velkolistou Forever&Ever®. Její potenciál je obrovský, protože má ty nejlepší vlastnosti – na pěstování a péči je naprosto nenáročná, ale ohromí vás svou krásou.

Rhododendron micranthum „Bloombux“: odhalte jeho krásu

Už jste naživo viděli umělecké dílo jménem Rhododendron micranthum, kterému se také říká Bloombux®? Přináší do vaší zahrady přirozenou zeleň a v květu jí propůjčuje jemně růžové tóny.

Rosa persica: divoká kráska Orientu, která si vás získá, taková je perská růže

Už jste slyšeli o neskonalé kráse perských růžích ? Možná víte, že právě Persie byla zemí růží. Jen si to představte – parfémy z růží, růžová voda a různé vonné a léčebné oleje.

Rhododendron micranthum

Novinkou jménem Rhododendron ‚Bloombux‘ ® bylo vytvořeno umělecké dílo, díky kterému získali tvůrci zahrad stálezeleného, dobře tvarovatelného a v květu jemně růžového společníka.

Jarní soutěž o nákup v hodnotě 5.000,- Kč
Stromy svobody 2018

Bylo nám ctí, ke 100. výročí vzniku samostatné ČSR darovat strom městu Bystřici nad Pernštejnem, kdy jsme společně se zástupci města mohli vysadit STROM SVOBODY.

Úžasné novinky odrůd hortenzie latnaté

Hortenzie jako pozdní kvetoucí rostlina ukazuje svoji plnou krásu právě v době, kdy jiné kvetoucí rostliny již dávno odhodily své květy... Inspirujte se novinkami letošního roku vyšlechtěné předním německým pěstitelem...

Mexická borůvka 'Berry Blue®'

Tato neobvyklá Fuchsia arborescens nebo-li mexická borůvka Berry Blue® nejenže má mnoho krásných květin, ale také produkuje vynikající jedlé plody ! Působivé květinové laty jsou tvořeny velmi malými květy, po kterých následuje tmavě zbarvené ovoce ! Bobule jsou sladké a připomínají chutí borůvky. Vyberte si slunné místo na terase a vychutnejte si tento krásný evergreen Fuchsia arborescens – Berry Blue® .

Perská růže – Rosa Persica

Seznamte se s novou hvězdou mezi růžemi, která má před sebou zajisté skvělou kariéru. Pěstitelům se podařilo spojit kouzlo a robustnost divoké růže Íránu a sousedních zemí s výhodami moderní řady růží - to bylo zrod perské růže.

Minikeřová růže LillyRose 'Wonder 5'

Představujeme Vám další vynikající novinku tohoto roku, vyšlechtěnou japonským pěstitelem. Poprvé byla LillyRose uvedena na trh v roce 2017.