Novinky

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat naši rubriku “Novinky”, kde se jako první dozvíte o připravovaných novinkách zahradního centra, plánovaných akcích a nových produktech, které nabízíme v našem zahradnictví.

Novinka v sortimentu - Vermaktiv
Amarylis ve vosku: úžasná vánoční dekorace

Vánoce se blíží velmi rychle a je nejvyšší čas začít s vánoční dekorací. Vyvěsit vánoční LED světýlka, nachystat doma dekoraci, zapálit adventní svíci a podobně. Jenže vánoční dekorace nejsou jen světýlka, adventní svícen a jiné dekorace – jsou to zároveň živé květiny, které Vánocům dodají tu správnou atmosféru. Na mysli máme hvězdník neboli amarylis.

Jak a kdy zazimovat zahradu: ukážeme vám, na co nezapomenout

Měsíce říjen a listopad jsou především o připravení zahrady na zimu. Je potřeba rostliny překrýt, abyste je uchránili před mrazem, zazimovat jezírko a vodní rostliny nebo třeba zrýt záhony.

Co všechno byste měli vědět o podzimní zahradě, aby vás nic nepřekvapilo

Podzim se pomalu blíží, ale věřte, že zahrada na podzim může být stejně krásná jako přes jarní sezónu. Možná jste to nevěděli, ale existuje mnoho druhů rostlin, které bez problému můžete vysadit na podzimní zahradu.

Růže Kordes jsou dokonale vyšlechtěné a představují naprostou špičku mezi růžemi

Růže Kordes představují nejkrásnější růže, které můžete na své zahradě mít. Známé jsou po celém světě. Setkat se s nimi můžete také pod názvem „Kordes Rosen“. A proč jsou nejkrásnější růže Kordes? Jednoduše proto, že firma W. Kordes Söhne se stará o to, aby šlechtění vedlo ke krásným plným květům.

Hortenzie Forever&Ever® je výbornou volbou na vaši zahradu

Zařadili jsme pro vás do nabídky jedinečně vyšlechtěnou hortenzii velkolistou Forever&Ever®. Její potenciál je obrovský, protože má ty nejlepší vlastnosti – na pěstování a péči je naprosto nenáročná, ale ohromí vás svou krásou.

Rhododendron micranthum „Bloombux“: odhalte jeho krásu

Už jste naživo viděli umělecké dílo jménem Rhododendron micranthum, kterému se také říká Bloombux®? Přináší do vaší zahrady přirozenou zeleň a v květu jí propůjčuje jemně růžové tóny.

Rosa persica: divoká kráska Orientu, která si vás získá, taková je perská růže

Už jste slyšeli o neskonalé kráse perských růžích ? Možná víte, že právě Persie byla zemí růží. Jen si to představte – parfémy z růží, růžová voda a různé vonné a léčebné oleje.

Rhododendron micranthum

Novinkou jménem Rhododendron ‚Bloombux‘ ® bylo vytvořeno umělecké dílo, díky kterému získali tvůrci zahrad stálezeleného, dobře tvarovatelného a v květu jemně růžového společníka.

Jarní soutěž o nákup v hodnotě 5.000,- Kč
Stromy svobody 2018

Bylo nám ctí, ke 100. výročí vzniku samostatné ČSR darovat strom městu Bystřici nad Pernštejnem, kdy jsme společně se zástupci města mohli vysadit STROM SVOBODY.

Úžasné novinky odrůd hortenzie latnaté

Hortenzie jako pozdní kvetoucí rostlina ukazuje svoji plnou krásu právě v době, kdy jiné kvetoucí rostliny již dávno odhodily své květy... Inspirujte se novinkami letošního roku vyšlechtěné předním německým pěstitelem...