Novinky

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat naši rubriku „Novinky“, kde se jako první dozvíte o připravovaných novinkách zahradního centra, plánovaných akcích a nových produktech, které nabízíme v našem zahradnictví.

Stromy svobody 2018
Otevírací doba po Novém roce
Úžasné novinky odrůd hortenzie latnaté

Hortenzie jako pozdní kvetoucí rostlina ukazuje svoji plnou krásu právě v době, kdy jiné kvetoucí rostliny již dávno odhodily své květy... Inspirujte se novinkami letošního roku vyšlechtěné předním německým pěstitelem...

Fuchsia arborescens - Mexická borůvka 'Berry Blue®'

Tato neobvyklá Fuchsia arborescens nebo-li mexická borůvka Berry Blue® nejenže má mnoho krásných květin, ale také produkuje vynikající jedlé plody ! Působivé květinové laty jsou tvořeny velmi malými květy, po kterých následuje tmavě zbarvené ovoce ! Bobule jsou sladké a připomínají chutí borůvky. Vyberte si slunné místo na terase a vychutnejte si tento krásný evergreen Fuchsia arborescens – Berry Blue® .

Perská růže – Rosa Persica

Seznamte se s novou hvězdou mezi růžemi, která má před sebou zajisté skvělou kariéru. Pěstitelům se podařilo spojit kouzlo a robustnost divoké růže Íránu a sousedních zemí s výhodami moderní řady růží - to bylo zrod perské růže.

Minikeřová růže LillyRose 'Wonder 5'

Představujeme Vám další vynikající novinku tohoto roku, vyšlechtěnou japonským pěstitelem. Poprvé byla LillyRose uvedena na trh v roce 2017.

Nejkrásnější růže světa Kordes®

Novinka 2018 - nejkrásnější růže světa Kordes® - terasové a balkonové růže v designovém 9l obalu.

Hydrangea macrophylla Forever & Ever®

Další novinkou našeho zahradnictví je vyšlechtěný druh hortenzie velkolisté Forever&Ever®, která kvete na dvouletých i na nových výhonech. Konečně budete mít ve své zahradě krásně kvetoucí hortenzie, protože o své květy ani po zmrzlých nepřijdete.

Rhododendron micranthum

Novinkou jménem Rhododendron ‚Bloombux‘ ® bylo vytvořeno umělecké dílo, díky kterému získali tvůrci zahrad stálezeleného, dobře tvarovatelného a v květu jemně růžového společníka.