V našem zahradním centru naleznete vše pro zahradu a zahrádkáře. Nabízíme trvalky, letničky, skalničky, ovocné stromy a okrasné keře, bylinky a sazenice od ověřených českých a evropských pěstitelů v té nejvyšší kvalitě. Významnou součástí centra je floristické studio s nabídkou čerstvě řezaných květin, kytic a aranžmá na zakázku, dárkového a dekoračního sortimentu.

Z důvodu Vašeho obrovského zájmu jsme spustili také e-shop, na kterém Vám nabízíme široký sortiment rostlin v té nejvyšší kvalitě. Jsme zavedený spolehlivý internetový obchod s rostlinami v České republice s doplňkovým sortimentem pro dům a zahradu. Naši spolehlivost a vysokou kvalitu rostlin za příznivé ceny dokládá tisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně se svými objednávkami vracejí.

Na našem internetovém obchodě naleznete také výjimečné rostliny, sazenice a zboží, které jsou nově na trhu nebo se dají v ČR jen stěží sehnat. Dobrým příkladem mohou být např. italské bylinky Sunny Herbs®, které dodáváme exkluzivně do ČR.