Floristické studio zahradního centra je významným článkem poskytovaných služeb a naše zkušené floristky vyrábějí aranžmá a kytice z řezaných květin na zakázku dle přání zákazníka.

Nabízíme prodej čerstvě řezaných květin, uchovávaných v proskleném chladícím boxu. Chladící box zaručuje prodloužení trvanlivosti našich řezaných květin. Rostliny podléhají každým dnem přísné kontrole a následné selekci. Proto našim zákazníkům garantujeme čerstvost a kvalitu květin. V naší standardní nabídce kytic lze nalézt: kytice z růží, narozeninová kytice, luční kytice, svatební kytice, klobásové kytice, vypichované kytice, kytice ve flowerboxech a další zajímavá květinová aranžmá.

Nabízíme také pokojové rostliny, o které pečujeme v pěstebních stolech s pravidelnou zálivkou a hnojením. Díky naší denní péči jsou hrnkové a pokojové rostliny vždy nachystány ve vysoké kvalitě. Floristické studio našim zákazníkům nabízí také možnost nákupu dárkového a dekoračního sortimentu. To vše si můžete nakoupit v moderních prostorách s nadčasovým designem.