Chtěli byste se stát součástí týmu našeho rodinného zahradnictví?

Nástup možný od 01.03.2024 na hlavní pracovní poměr

Jaké požadavky musíte splňovat?

  • Schopnost používat počítač a chytrý telefon,
  • Spolehlivost, dochvilnost, loajalitu a zodpovědnost,
  • Komunikativnost,
  • Týmového ducha,
  • Fyzickou zdatnost a ochotu pracovat ve venkovním prostředí,
  • Ochota a schopnost se učit nové věci,
  • Chuť vzdělávat se v našem oboru,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Ochotu pracovat také v sobotu a neděli,
  • Minimálně středoškolské vzdělání,
Pokladník / Pokladní - Asistentka prodeje nabor 1

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Komunikace se zákazníky, obsluha a proaktivní prodej,
  • Komunikace se zákazníky, kteří se dovolají na naši prodejnu,
  • Zodpovědnost za stav pokladny,
  • Zálivka a péče o rostliny ve Vašem úseku,
  • Úklid, udržování pořádku a hezkého prostředí vevnitř i venku,
  • Doplňování zboží a řízení skladových zásob,
  • Příjem zboží od pěstitelů a dodavatelů,
  • Etiketování rostlin a zboží při příjmech,
  • Správa skladových zásob,
  • Výdej zásilek (Zásilkovna, WE|DO) a osobních odběrů z našeho e-shopu.

Co Vám nabízíme?

Pokud si plácneme, můžete od nás očekávat férové podmínky a přátelský přístup v zázemí naší rodinné firmy.

  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • Bonusový systém k fixní mzdě,
  • Nákup rostlin se slevou,
  • Stravenkový paušál v nejvyšší možné výši,
  • 20 dnů dovolené.

V případě zájmu nám pošlete prosím Váš životopis na info@zcstrakovo.cz