e-shop
Vítejte na našem e-shopu ovocných, okrasných rostlin a dřevin, trvalek, skalniček, bylinek, letniček, balkonovek a mnoho dalšího... Naším posláním je, aby rostliny dodávané od nás prospívaly na Vaší zahradě a proto zasíláme rostliny v době, kdy je nejvhodnější termín pro výsadbu. V zimním období rostliny nezasíláme. Přejeme Vám příjemný nákup! Tým "ZC Strakovo"
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle značky
Stanoviště
Doba výsadby
Doba květu
Doba zrání
Životnost
Vybrat barvu
Vybrat rozměry
Výhody nákupu
-
Dodání po celé ČR i na Slovensko
-
Platba předem, kartou online i na dobírku
-
Osobní odběr v
ZC Strakovo
-
Doručení rostlin a stromů našimi
ověřenými přepravci
-
Bezpečné balení rostlin
6 769 Kč
Zádový postřikovač Stocker akumulátorový LI-ION o objemu 15 litrů je určený k postřikům, hnojení nebo rosení bez potřeby ručníh...
Skladem
129 Kč8,60 Kč / ks
100% biologicky rozložitelný, certifikovaný pro ekologické pěstování.
Skladem
99 Kč
100% biologicky rozložitelný, certifikovaný pro ekologické pěstování.
Skladem
119 Kč
100% biologicky rozložitelný, certifikovaný pro ekologické pěstování.
Skladem
279 Kč279 Kč / l
Roundup Fast rychlý je herbicidní přípravek určený k likvidaci nežádoucích širokolistých a trávovitých plevelů.
Skladem
669 Kč223 Kč / l
Roundup Extra rychlý je herbicidní přípravek určený k likvidaci nežádoucích širokolistých a trávovitých plevelů.
Skladem
889 Kč177,80 Kč / l
Roundup Extra rychlý je herbicidní přípravek určený k likvidaci nežádoucích širokolistých a trávovitých plevelů.
Skladem
1 439 Kč287,80 Kč / l
Roundup Extra rychlý je herbicidní přípravek určený k likvidaci nežádoucích širokolistých a trávovitých plevelů.
Skladem
99 Kč198 Kč / l
Stylový rozprašovač MAX, o objemu 0,5 l, je vhodný pro aplikaci vody a hnojiva k ošetřování rostlin v interiérech, na balkónech...
Skladem
99 Kč198 Kč / l
Stylový rozprašovač MAX, o objemu 0,5 l, je vhodný pro aplikaci vody a hnojiva k ošetřování rostlin v interiérech, na balkónech...
Skladem
99 Kč198 Kč / l
Stylový rozprašovač MAX, o objemu 0,5 l, je vhodný pro aplikaci vody a hnojiva k ošetřování rostlin v interiérech, na balkónech...
Skladem
99 Kč99 Kč / l
Ruční plastový mechanický rozprašovač.
Skladem
99 Kč99 Kč / l
Ruční plastový mechanický rozprašovač.
Skladem
69 Kč138 Kč / l
Ruční plastový mechanický rozprašovač.
Skladem
79 Kč
Ruční plastový mechanický rozprašovač.
Skladem
79 Kč
Ruční plastový mechanický rozprašovač.
Skladem
79 Kč79 Kč / l
Ruční plastový mechanický rozprašovač.
Skladem