Myslíte, že už i u Vás konečně přišel čas na obměnu letitých a nevzhledných truhlíků a závěsných květináčů ?

Už Vás nebaví v letních měsících každý den zalévat, když na jižní straně Vašeho balkonu nebo oken praží slunce a Vy se denně hrozíte, zda tu plnou dávku slunce Vaše krásné květiny přežijí ?

Pokud chystáte v tomto roce výměnu, tak se stavte k nám nebo si nakupte své modely na našem novém e-shopu… 🙂

Pro letošní rok jsme nachystali spoustu zajímavých novinek a zaměřujeme se především na samozavlažovací systémy truhlíků, žardinek a závěsů.

Zajistíme Vám také osázení u nás zakoupených truhlíků a rostlin zcela zdarma. Tzn. vy hradíte rostliny, truhlíky a použitý substrát – o zbytek se postaráme my. Na osázení truhlíků používáme výhradně profesionální substráty Florcom®, řady Quality – od českého výrobce BB COM.

Na balkonové rostliny používáme speciální substráty, zejména pak pro Pelargonie, které jsou náročné na živiny. Substrát je vydatně zásoben živinami a stopovými prvky. Vyznačuje se trvalou stabilní strukturou, která zaručuje optimální provzdušnění a vododržnost. Díky svým vlastnostem zaručuje vitalitu, velký nárůst, bohaté kvetení a vybarvené květy nejen muškátů, ale všech balkónových rostlin. Užívejte se nádherné, květinami zaplavené terasy, balkony, pergoly…

S naší pomocí Vám garantujeme významné pěstitelské úspěchy a to i přesto, že Vám chybí zkušenosti v oblasti pěstování balkonových rostlin. Z naší široké nabídky balkonovek a letniček si rozhodně vyberete.

Osázení truhlíků - Vertickální zahrada 1