Vánoční amarylky_WAXZ®

Unikátní vánoční amarylky, neboli hvězdník. Takové jsou originální a ručně vyráběné zavoskované vánoční cibule amarylis. Pořiďte si krásnou dekoraci na Vánoce v zavoskovaném obalu v moderním designu. Můžete se s nimi také setkat pod názvem NoWaterFlowers®. Vánoční amarylky jsou jedinečné tím, že nepotřebují ke svému růstu žádnou vodu a péči. Cibule hvězdníku totiž obsahuje všechny potřebné živiny k tomu, aby nádherně vykvetly v období Vánoc. Můžete se těšit na opravdu krásné červeně a bíle zbarvené květy, které budou dokonale dokreslovat kouzlo Vánoc.

Květy amarylky jako vánoční dekorace

Květy vánoční amarylky jsou opravdu obdivuhodné. Velké asi jako dlaň, vypadají majestátně. Amarylka je podobně jako vánoční hvězda neodmyslitelnou vánoční květinou, ovšem v porovnání s ní jsou květy větší – navíc i vzhledově se většině líbí více vánoční amarylky, proto jsou velmi dobrou volbou nejen jako vánoční dekorace.

Vánoční amarylka (amarylis) je také přezdívána jako královna cibulovin, a právem. Rozkvetlý amarylis je skvělou volbou jako vánoční dekorace stolu, třeba i při štědrovečerní večeři. Nekvete ovšem jen tradičně červeně, ale také si můžete pořídit vánoční amarylku s bílými květy. Obrovskou výhodou těchto vánočních amarylek ve vosku WAXZ® – NoWaterFlowers® je, že se o ně nemusíte vůbec starat.

Pěstování vánoční amarylky WAXZ® bez starostí

Pěstování hvězdníku neboli vánoční amarylky WAXZ® je neuvěřitelně snadné. Veškeré potřebné látky, které rostlina potřebuje k tomu, aby vykvetla, jsou uloženy uvnitř zavoskované cibulky. Jednoduše ji stačí doma položit a amarylka se vám sama do Vánoc odhalí. Nebudete potřebovat substrát a květináč a ani ji nebudete muset zalévat. Výhodou také je, že díky voskové cibulce nebudete potřebovat žádný stojan ani vázu. Vánoční amarylka je opatřena designovým kovovým stojánkem a tak může stát netradičně sama o sobě. Doporučujeme si vánoční amarylku koupit s předstihem před Vánocemi.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.